Pasiruošimas II.

Mano visi juodraščiai užleidžia eilę šiam įrašui.

Šioms Kalėdoms besiruošiant planavau pagaminti 3 kepinius. Pirmuosius du jau publikavau anksčiau, o štai ir paskutinysis.

Darbo yra, neneigsiu. Bet tikrai to verta. Namus užpildo tooooooooooks saldus kvapas. Nežinau, gerai ar blogai. Nuo to saldumo, kai kurie net atsisakė ragauti apipjaustytų kraštų ( po kurio laiko vistiek įsiūliau ).

Taigi, taip. Geri pyragaičiai, kuriuos irgi dėžutėje brandinsiu kelias savaites.

Receptas .

Skonis : 8.5/10

Taip, beabejo, spėjau ir aš kraštus pakramsnoti ir man jie tikrai patiko.  Apatinis ir viršutinis lakštas – kaip tikri meduoliukai. Įdaras – saldžiai, abrikosiniai rūgštelėjęs su riešutais, razinom ir citrusų žievelėm.

Puikūs pyragaičiai, kurie manau papildys bet kokios šventės meniu. Nice thing, bet palaikius juos porą savaičių dėžutėje, jie tampa minkšti. Lengvai pjaunasi, tvarkingai kandasi ir tampa per daug saldūs. Kvapnūs, meduoliniai papločiai iš viso kažkur pradingsta, nes gerokai sudrėksta nuo įdaro. Vienu žodžiu, prie arbatos sulalgysite vieną pyragaitį, dideli smaližiai 2-3, ne daugiau )

Beje, ar pastebėjote mažytę naujovę?  Tarp puslapių ( esančių viršuje ) aš įtraukiau ‘pasirinkimai’. Kas gi tai, tiesiog kažkokie savaitės pasirinkimai ( filmai, daina, žmonės ir t.t. ). Nežinau ar tai iš viso jums įdomu ar ne, o gal turite dar kokių pasiūlymų. Tikrai būtų malonu, jei tiesiog paliktumėte komentarą )

Pasiruošimas II.

2 komentarai “Pasiruošimas II.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s