Balandžio mėnesio kąsniai.

P1180286

Cukinijų ir ožkos sūrio apkepas su mėtomis. Skamba gerai, atrodo gražiai, skonis – neatperkantis lūkesčius. Švelnus, gaivus, kukli riekelė su rukola pilnai gali atstoti ir įmantresnį užkandį, bet tik tiek. Nekartosim ir nepatiko žalio česnako kvapas. Tiems, kas nuspręs receptą bandyti ir kiek “papimpint“, tai siūlau pagalvoti apie česnako apkepimą.

Matcha granola. Žalsvos spalvos, saikingo saldumo ir moliūgų sėklų perteklius. Gal spanguolių ir kokoso truputuką pridėčiau.

Avižinių dribsnių košė. Čia jau verta atkreipti visų, pusryčiams košę mėgstančių, dėmesį. Įdomesnis rezultatas ir laiko sugaištama ne ką daugiau. Žodžiu, pati beveik kartočiau.

Kalakuto krūtinėlė ir perlotu. Aš sakau TAIP. Visą chapterį galėčiau parašyti apie tai, kaip sedėjau prie saulėtos palangės ir kramčiau kvapnų kalakuto su spanguolėmis griežinėlį. Sūrinis perloto skonis glostė gomūrį, o čiobreliai džiugino uoslę. Nuostabiai nusisekęs derinys.

P1180231

Ožkos sūrio kukurūzų košė su keptu kiaušiniu. Ir kavos ‘padažu’. Skamba sophisticated, bet skonis gan paprastas: švelni kukurūzų košė su keptu kiaušiniu ir traškia šonine. Ožkos sūris vietomis išlenda visai nežymiai, o karstelėjus kava, galbūt, suteikia daugiau solidumo patiekalui. Maloniai suvalgėm, bet abu vienbalsiai nusprendėm, jog vienkartinis pasižaidimas ir ne daugiau.

Nematomas obuolių ir kriaušių pyragas. Nežinau, ar aš jį atbulai pagaminau ar ką, bet kojų nepakirto. Skirtingai, rodos, nuo komentatorių. Veikiau priminė apkepą, nes išskyrus vaisius daugiau nieko nesijautė. Manasis viršus neapskrudo ir išėjo gerokai pabalęs, bet vargiai tai turėjo didelės įtakos skoniui.

Nekepti granolos batonėliai. Norėjau mesti iššūkį Belvitai, galvodama, jog batonėliai pakeis tarp paskaitų užkandžiaujamus sausainius. Labai puikūs, deja, šį kart transportacijai netiko, nes trupėjo ties kiekvienu kąsniu. Galbūt reikėtų nežymiai padidinti medaus mišinio kiekį.

Galetė buvo visiškai mega puiki.

image (1)

Šokoladiniai sausainiai. Juodas šokoladas, pasirūpinau tamsiu muscovado cukrum, ruginiai miltai ir žiupsnelis druskos. Tikėjausi dar neragautų gelmių. Druskos kristalas malonus šokolado palydovas jau nuo seno, bet sausainiai nekabino. Jie minkšti, primenantys brownie, gan solidūs ir tirpstantys burnoje, bet… arba buvau ne šokoladinė arba jie tikrai nieko ypatingo.

Balandžio mėnesio kąsniai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s